تولید کننده تلویزیون شهری با بهترین قیمت برای خرید و اجاره

پانل های LED پوشیدنی فاس، ورزشکاران شهری را چشم نما می ‌کند

پانل های LED پوشیدنی فاس، ورزشکاران شهری را چشم نما می ‌کند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پروژه Kickstarter fos می‌ خواهد دنیای مد ورزشی را با پانل ‌های LED انعطاف ‌پذیر غافلگیر کند. این پانل های LED می‌ توانند دستاوردهای ورزشی شما را در معرض دید عموم مردم قرار دهند.

پانل ‌های LED فاس ساخته می ‌شوند

وقتی در حال ورزش یا دویدن در سطح شهر هستید، ایستادن در میان جمعیت همیشه دشوار است، اما یک پنل LED روشن و متحرک به شما کمک می کند که مردم را متوجه خودتان بکنید.

شرکت فاس روی Kickstarter یک پانل پارچه ‌ای با نوارهای Velcro است. وزنی کمتر از یک توپ گلف دارد و می تواند بر روی لباس، کوله‌پشتی، یا درست بر روی هر چیزی که می‌ توانید با خودتان حمل کنید و به آن فکر می کنید، متصل شود.

پانل های فاس دستورالعمل‌ های نمایش بی ‌سیم خود را از گوشی هوشمند شما دریافت می‌ کند و برای عموم مردم نشان می دهد. دوندگان می ‌توانند ضربان قلب خود را با آن نشان دهند. دوچرخه سواران سرعت خود را نشان می‌ دهند. تصور کنید که همه سواران در تور دو فرانس از این دستگاه استفاده کنند آن وقت همه ببینندگان می توانند تمام مشخصات فیزیکی و ورزشی ورزشکار را در زمان حال مشاهده کنند.

هر پانل fos شامل LED سفید یا آبی، یک ریزپردازنده، حافظه فلاش و یک منبع برق است. پانل به یک ورقه پارچه ای متصل می‌ شود و شدیدا نازک است.

یکی از ایده‌های neater برای fos قرار دادن با GPS بر روی آن برای دوچرخه‌ سواری است. شما با آن می توانید مسیر خود را به یک نرم افزار وارد کنید و لباس بپوشید، در پشت شما LED مسیر شما را نشان می دهد.

ال ای دی ها با کمک شاخص‌ های انیمیشنی زیادی که دارند نشان خواهند داد که کدام مسیر را در مسیر GPS خود قرار است بپیمایید. این کار باعث می ‌شود که ترافیک اطراف شما متوجه شما شوند و راه را برای شما باز کنند.

به نظر می‌رسد که این ابتکار fos برای هر کسی که پیگیر تکنولوژی تلویزیون شهری و به ویژه امکانات ورزشی و پوشیدنی است، لذت بخش باشد، اما مخاطبین ورزشکار شهری احتمالا آن را جالب تر خواهند یافت، به طوری که هر چیزی که توانایی های شما را وقتی که در خیابان‌ها عرق می ‌کنید، برای دیده شدن در خیابان ‌ها افزایش می‌ دهد ایده خوبی است.

همچنین ، پانل های فاس می‌ تواند یک ابزار انگیزشی برای افراد تنبل باشد. زمانی که سه یا چهار مورد از این کار را به همراه فعالیت ‌های ورزشی شگفت‌ انگیز دیدید، ممکن است به شما الهام شود که خودتان را کمی تکان بدهید و شما هم جنب و جوشی داشته باشید.

 

تماس و مشاوره رایگان