اجاره تلویزیون شهری

تلویزیون شهری ال ای دی یا همان تابلو LED فول کالر به تلویزیون شهری می گویند که امکان نمایش طیف های گوناگون رنگ را دارد.

تلویزیون شهری های تمام رنگی به دو گروه فضای باز و فضای بسته تقسیم بندی می شوند که تمام رنگی های فضای باز برای فضاهای خارجی و تمام رنگی های بسته برای فضاهای داخل سالنی مناسب هستند.

تلویزیون شهری  LED فول کالر فضای باز یا  outdoorبرای فضای بیرونی مانند خیابان ها مناسب است، این تلویزیون شهری ها ضد آب و ضد ضربه می باشند. همینطور شدت نور این گروه از تلویزیون شهری ها از گروه فضای بسته زیادتر است.

فروش تلویزیون شهری LED فول کالر فضای بسته یا indoor برای محیط های داخل سالتی مانند داخل تالارها و استادیوم ها مناسب است، این گروه تلویزیون شهری ها LED دارای رزولوشن بیشتری نسبت به تلویزیون شهری های فضای باز می باشند ولی ضد آب و ضد ضربه نمی باشند. همینطور شدت نور این گروه از تلویزیون های شهری LED از گروه فضای باز کمتر است.

خرید تلویزیون شهری ال ای دی تمام رنگی از لحاظ نحوه راه اندازی به دو دسته آنلاین و آفلاین تقسیم میشوند. دسته آفلاین که از نامش هم پیداست اطلاعات ورودی برای نمایش را از یک منبع آفلاین به عنوان نمونه از یک هارد درایو یا درایو حافظه می گیرد. ولی منبع ورودی در دسته آنلاین، خروجی کارت گرافیک یک رایانه یا یک تلویزیون خانگی نیز می تواند باشد.

 عوامل گوناگونی بر کیفیت یک تلویزیون شهری اثر دارد. نخستین و احتمالا اصلی ترین مورد مربوط به دات پیچ یا همان فاصله مرکز تا مرکز پیکسل ها می باشد. دات پیچ ارتباط مستقیمی با رزولوشن یا شفافیت تصویر دارد. در واقع دات پیچ نشاندهنده تراکم پیکسل ها می باشد. هر چه دات پیچ کمتر باشد تراکم بیشتر می شود!

عامل بعدی شدت نور تابلو ال ای دی می باشد که به گونه ای نشاندهنده کیفیت تصویر تلویزیون شهری است. شدت نور تابلو ال ای دی به طور مستقیم وابسته به کیفیت ال ای دی های استفاده شده در تولید آن دارد. به صورت غیرمستقیم شدت نور تلویزیون شهری ال ای دی به بقیه اجزای تابلو مثل آی سی های درایور و منبع تغذیه ارتباط دارد.

یک ارتباط راهبردی نیز میان نحوه درایو شدن پیکسل ها یا همان اسکن در تلویزیون شهری وجود دارد. 

یک عامل مهمی دیگر نیز است که در تشکیل تصویر با کیفیت در تلویزیون شهری نقش مهمی دارد و آن آن برد کنترل کننده یا همان کارت کنترل تلویزیون شهری است.

یک تصویر باکیفیت تصویری است که دیتایل را به خوبی نشان دهد. در تابلو ال ای دی و به خصوص در اجاره تلویزیون شهری LED نمایش داده ها و نشان دادن دتایل ها از طریق پیکسل ها انجام می شود. داده های الکترونیکی برای نمایش این دتایل ها از برد کنترلر ارسال می شود. هر چقدر دتایل های بیشتری از برد کنترل فرستاده شود تصویر با کیفیت تری از تلویزیون شهری پخش می گردد.

تصور کنید داده های مربوط به رنگ قرمز یک پیکسل تلویزیون شهری با چهار رده نورانی از برد کنترل فرستاده می شود. یعنی یک پیکسل چهار رده نورانی از رنگ قرمز را پخش خواهد کرد (خاموش، قرمز کمرنگ، قرمز متوسط، قرمز پررنگ). 

حالا تصور کنید کیفیت این تصویر یا داده ها را به اسم کیفیت اول بنامیم. وضعیت دومی نیز است که در آن داده ها مربوط به رنگ قرمز یک پیکسل در تلویزیون شهری LED با ده رده نورانی از برد کنترل صادر می شود. یعنی یک پیکسل ده رده ای نورانی از رنگ قرمز را پخش خواهد کرد (خاموش، قرمز بسیار بسیار کمرنگ، ...، قرمز متوسط، ...، قرمز پررنگ). آشکار است که وضعیت دوم تصویر باکیفیت تری را نشان خواهد داد. (به این عامل کنتراست می گویند). 

 موارد استفاده تلویزیون شهری تمام رنگی

در میدان های شهرهای بزرگ، نمای برج های تجاری، هتل ها، استخرها و پارک ها و غیره

برتری های تلویزیون شهری ال ای دی هما

ضمانت نامه کتبی معتبر یک ساله و خدمات پس از فروش ده ساله

قیمت تلویزیون شهری رقابتی، تابلو روان و تابلو LED  متناسب به خاطر واردات مستقیم

دارای گواهی کنترل کیفیت iso 2009

ضد آب، ضدضربه و ضد فرسودگی.

 

 

گروه تولیدی بازرگانی ال ای دی پانل طراح و سازنده تخصصی تلویزیون های تمام رنگی شهری محصولات خود را با بالاترین كیفیت و به صرفه ترین نرخ به شما مشتری های عزیز ارائه می دهد. محصولات خارج سالن این شرکت كاملا آفتاب دید، ضد آب (قابل شست و شو)، ضد ضربه، ضد رطوبت، حرارت و گرد و غبار بوده و دارای 24 تا 60 ماه گارانتی بدون قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش هستند و با بالاترین كیفیت و شدت نوردهی به بازار عرضه می شوند و بنا به درخواست و سفارش خریداران در ابعاد و تراكم دلخواه شما ساخته شده و در اسرع وقت تحویل داده می شوند.

 

ما اینجا هستیم:

 تهران | خیابان ستارخان | روبروی برق آلستوم | پلاک ۷۵۴ | واحد ۱

 55 97 29 44 - 021

13 22 479 - 0912

 info@ledtvco.com

 

 

تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به تلویزیون شهری هما می باشد. Copyright © 2019 ledtvco.com

 

طراحی سایت توسط هلدینگ دیاکو