اجاره نمایشگر شهری یا اجاره ویدئو پروژکتور

تمامی شرکت ها به روشی برای نمایش اطلاعات خود نیاز دارند. تفاوتی ندارد که این روش برای ارائه پیشنهادات باشد، یا برای اجرای کنفرانس ویدیویی، یا برای اعلان خبرهای زوز درباره شرکت باشد، نقش اطلاع رسانی را داشته باشد یا فقط برای تبلیغات برای جلب نظر مشتری باشد، در هر حالی شرکت ها احتیاج به ابزاری برای انتقال داده ها در شرکت خود دارند. در این نوشته به مقایسه دو وسیله کمکی در این جهت می پردازیم تا انتخاب شما را در بین اجاره ویدئو پروژکتور و اجاره نمایشگر شهری آسان تر کند.

 برای این نیاز دو محصول بزرگ وجود دارند- ویدئو پروژکتور ها و تلویزیون شهری (ویدئو وال ها). با در نظر گرفتن این که صفحه های تلویزیون HDو ultra HD به صرفه تر هستند و آسان تر نصب می شوند اما ویدئو پروژکتور ها قابلیت انتقال 4K را دارند انتخاب بین این دو محصول سخت شده است. هر کدام از این سیستم ها مزایا و معایبی دارند و انتخاب یکی از این دو به نیازهای خریدار بستگی دارد.

اجاره نمایشگر شهری

مزایای تلویزیون شهری با یک نگاه ساده به سیستم نمایش گر آن ها به آسانی دیده می شوند. تلویزیون های شهری اجازه ی نمایش دادن دیجیتالی تصویرها را ارائه می دهند و می توانند تنظیم شوند تا نور، کیفیت تصویر و طراوت بیشتری نسبت به دیتا پروژکتور ها داشته باشند.در مکان هایی با نور زیاد که ممکن است تصاویر خراب شوند، تلویزیون های شهری تصویر را عالی نشان می دهند. به دلیل کیفیت بالای تلویزیون های شهری و به علت نور زیادی که معمولا راهرو های شرکت ها را روشن می کند، به نظر می رسد فروش تلویزیون شهری بهترین راه حل برای ویدیو وال ها در محل های پر رفت و آمد باشند. تلویزیون های شهری می توانند اطلاعات و اهداف شرکت، اطلاعیه های شرکت و پیام هایی برای خوش آمد گویی به مراجعه کنندگان را نمایش دهند. کیفیت باعث می شود که تصاویر به سادگی دیده شوند و معمولا مشتریان را وادار می کند یک لحظه بایستند و به صفحه توجه کنند.

 حرف های بسیاری راجع به کارآیی سیستم های تلویزیون شهری می توان گفت. پنل های تلویزیون شهری می توانند کنار هم قرار بگیرند و تصاویر بزرگ تری را تشکیل دهند همچنین هر صفحه به تنهایی می تواند محتوای خاصی را نمایش دهد. تلویزیون شهری می توانند به شکل های مختلف خاصی قرار بگیرند تا اطلاعات را در مکان های غیر قابل دسترس یا فضاهای خالی افتاده با همان کیفیت که در شکل مستطیلی معمولی خود نمایش می دهند، نشان دهند. شرکت ها حتی می توانند چند پنل تلویزیون شهری را بخرند تا ویدیو والی بسازند که می تواند حتی اگر صفحات کنار هم نباشند اطلاعات را به هم متصل کند. تنها استفاده ی تلویزیون شهری این نیست که در راهروها اطلاعات بینایی را منتقل کنند.به وجود آوردن اتاق کنفرانس برای فضاهای باز اداری رو به افزایش است و در داخل اتاق های کنفراس تلویزیون شهری لازم است. بسیاری از شرکت ها شروع به فروختن تلویزیون شهری با قابلیت کنفرانس ویدیویی کرده اند. علاوه بر توانایی نشان دادن سخنرانی ها بدون نیاز به سیم (wireless) در صفحات، این دستگاه قابلیت نگه داشتن تمام اجزا و سخت افزارکنفرانس ویدیویی را بدون نیاز به سیم دارد و تلویزیون شهری تبدیل به یک ابزار لازم برای اتاق کنفرانس شده است و برای کنفرانس ویدیویی مناسب است.

 مایک هنکوک معاون مدیر عامل  شرکت مچدین می گوید:” تلویزیون های صفحه تخت به جز انواع خیلی بزرگشان بهترین انتخاب برای مکان هایی هستند که کم تر از بیست فوت مساحت دارند. زیرا بیننده ها را به حد کافی به صفحه نزدیک می کنند که آن ها بتوانند مطالب و تصاویر را به آسانی با اندازه ی مناسب ببینند. سایز مناسب این دستگاه ها دیدن و خواندن مطالب برای برای همه آسان می کند.”

 اگر دنبال بالاترین کیفیت تصویر هستید و دنبال محصولی هستید که برجسته، عالی و مناسب هر مکان باشد تلویزیون شهری انتخاب خوبی است. همچنین ویدئو وال ها می تواند کیفیت و قابلیتی برای عکس ها ارائه دهد که  برای کسانی که در حال استفاده از موبایلند جلب توجه ایجاد کند و مشتری هایی که فاصله شان زیاد است را متوجه خود کند.

 

ویدئو پروژکتور ها

 مهم ترین عواملی که بر انتخابتان برای خرید و یا اجاره تلویزیون شهری یا خرید و اجاره ویدئو پروژکتورها تاثیر می گذارند قیمت و اندازه هستند.برای داشتن یک ویدئو پروژکتور در ابتدا لازم است که مکانی برای نصب ویدئو پروژکتور پیدا کنید که اشیا و افراد جلوی تصویر را نگیرند. این مشکل با ویدئو پروژکتور های کوتاه افکن و فوق کوتاه افکن حل می شود زیرا این ویدئو پروژکتور ها فاصله ی کمی تا صفحه ی نمایش نیاز دارند. در مکان های بزرگ گذاشتن ویدئو پروژکتور روی پایه ای متصل به سقف این مشکل را حل می کند حتی اگر ویدئو پروژکتوری که خریده اید کوتاه افکن نباشد.

 پس از آن نیاز دارید که یک صفحه نمایش به ویدئو پروژکتور وصل کنید. این جاییست که قیمت بیشتر از همه خود را نشان می دهد. متصل کننده هایی نیاز است تا سایز صفحه ی نمایش با تصویر ویدئو پروژکتور همخوانی پیدا کند، باید اطمینان حاصل شود که صفحه ی نمایش تراز است همچنین معمولا نیاز است که یک سیستم به دستگاه متصل شود تا  صفحه را در بین کنفرانس کنترل کند. هر چه تصویر بزرگ تر می شود نیاز به صفحه های نمایش بیشتری داریم تا به صورت یکپارچه به هم متصل شوند.

برای اینکه هر کدام از این وسایل نصب شوند باید هزینه ای پرداخت شود. در حالت عادی  قیمت یک ویدئو پروژکتور کمتر از یک صفحه ی تلویزیونی HDاست با این وجود وقتی میزان زمان و پولی که برای نصب هرکدام از اجزای ویدئو پروژکتور برای مثال صفحه های نمایش ویدئو پروژکتور لازم است را در نظر می گیریم قیمت ها انقدر بالا می روند که ویدئو پروژکتور و اجاره تلویزیون شهری به قیمتی نزدیک به هم می رسند. البته این قضیه تا یک اندازه ی تصویر خاص صدق می کند.

نیکل ویترینگ مدیر فروش محصولات شرکت بارکو می گوید:”وقتی ما به دنبال  دقت تصویر بیشتری هستیم ویدئو پروژکتور ها مزیت خود را نشان می دهند. اگر شما به دنبال دقتی بیشتر از 1080 پیکسل در تلویزیون ها هستید باید چند پنل تلویزیونی را به هم متصل کنید و باید با درز هایی که با این کار روی تصویر اصلی ایجاد می شود کنار بیایید. وقتی که ایراد قضیه آشکار می شود ما به ویدئو پروژکتور ها روی می آوریم. در زمینه ی دقت ویدئو پروژکتور ها بهتر عمل می کنند با ویدئو پروژکتور آسان تر می توان پیکسل های بیشتری را در صفحه ی نمایش دید و همچنین متصل کردن صفحه های نمایش ویدئو پروژکتور ها به هم آسان تر است.”

بیشتر شرکت ها به تصویری بزرگ تر از 100 اینچ نیاز پیدا می کنند. هزینه ی یک صفحه نمایش سفارشی یا ساخت صفحه نمایشی با متصل کردن چند صفحه ی کوچیک تر خیلی بیشتر از هزینه ی یک صفحه نمایش تجاری است. در سالن های سخنرانی بزرگ یا تالار های کنفرانس یا برای نشان دادن تصویر هایی که باید مشابه اندازه ی اصلی اسکلت و اندازه ی طبیعی باشند ویدئو پروژکتور ها مفید هستند. هزینه ی نصبشان در این شرایط با این که باز هم زیاد است اما در مقایسه با میزان هزینه ای که برای خرید تعداد مورد نیاز پنل تلویزیون شهری لازم است، به صرفه تر است.

برایان راتیگان مدیر رشد بازرگانی شرکت ای المو می گوید:”وقتی نوبت تصویر های بزرگ حدود نود تا صد اینچ یا حتی بیشتر می رسد پروژکتور ها مقرون به صرفه ترین گزینه ی موجود هستند.یک ویدئو پروژکتور متوسط ساده که برای یک اتاق کنفرانس متوسط تهیه شده است می تواند تصویری بزرگ تر از صد اینچ را نمایش دهد و هزینه اش تقریبا 1600 دلار است در حالی که قیمت یک تلویزیون مسطح نود اینچی از 7000 دلار شروع می شود.”

ما در مکان هایی که سخنرانی های بزرگ برگزار می شود به ویدئو پروژکتور نیاز داریم. با اینکه کیفیت و نور تصویر برابر با تلویزیون های شهری نخواهد بود اما ویدئو پروژکتور می تواند با قیمت مناسب اندازه ی تصویری را در اختیارمان بگذارد که خرید تلویزیون شهری با آن اندازه خیلی گران تر تمام می شوند. در مکان هایی که سیستم های تصویری به طور مکرر مورد استفاده قرار نمی گیرند استفاده از یک ویدئو پروژکتور موبایلی که می تواند روی دیوار نمایش داده شود راه حل ارزان تری از قرار دادن یک تلویزیون شهری در هر اتاق است. در مکان هایی با معماری خاص که دیوار های کج و گرد دارند و تلویزیون شهری نمی تواند رویشان نصب شود از ویدئو پروژکتور استفاده می کنند.

آینده اجاره ویدیو پروژکتور و نمایشگر شهری

جی مکاردل معاون مدیرعامل شرکت زدی می گوید:”فکر می کنم ویدئو پروژکتور همیشه استفاده خواهد داشت زیرا با قیمت کمتر شما تصویر بزرگ تری در اختیار دارید. همیشه می توانید با 2000 تا 3000 دلار یک ویدئو پروژکتور بزرگ تر از 120 اینچ داشته باشید و هیچوقت قیمت یک ال ای دی وال اینقدر کم نخواهد بود.”

در کل می توان گفت که درست است که قیمت تلویزیون شهری در آینده نصبشان ارزان تر خواهد شد و ارزان تر تولید خواهند شد و قیمتشان کمتر می شود اما قیمت ویدئو پروژکتور ها نیز همان طور پایین می آید و همیشه از یک تلویزیون شهری ارزان تر خواهند بود مخصوصا زمان که به اندازه ای بیش از 100 اینچ نیاز داریم.

چیزی که در آینده اتفاق خواهد افتاد این است که تلویزیون های شهری در مکان هایی که اندازه ی بزرگ لازم نیس جایگزین ویدئو پروژکتور ها می شوند و قیمت تلویزیون های بزرگ تر ارزان تر می شود و شرکت ها تلاش می کنند اندازه های بزرگ تری از تلویزیون ها را بسازند. شرکت ها همچنان دنبال ارزان ترین گزینه برای نیازهایشان خواهند بود. در حال حاضر و در آینده ی نزدیک این به معنی استفاده از ویدئو پروژکتور ها در مکان های بزرگ تر و استفاده از تلویزیون ها در مکان های کوچک تر و نورانی با رفت آمد زیاد است.

 

گروه تولیدی بازرگانی ال ای دی پانل طراح و سازنده تخصصی تلویزیون های تمام رنگی شهری محصولات خود را با بالاترین كیفیت و به صرفه ترین نرخ به شما مشتری های عزیز ارائه می دهد. محصولات خارج سالن این شرکت كاملا آفتاب دید، ضد آب (قابل شست و شو)، ضد ضربه، ضد رطوبت، حرارت و گرد و غبار بوده و دارای 24 تا 60 ماه گارانتی بدون قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش هستند و با بالاترین كیفیت و شدت نوردهی به بازار عرضه می شوند و بنا به درخواست و سفارش خریداران در ابعاد و تراكم دلخواه شما ساخته شده و در اسرع وقت تحویل داده می شوند.

 

ما اینجا هستیم:

 تهران | خیابان ستارخان | روبروی برق آلستوم | پلاک ۷۵۴ | واحد ۱

 55 97 29 44 - 021

13 22 479 - 0912

 info@ledtvco.com

 

 

تمامی حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به تلویزیون شهری هما می باشد. Copyright © 2019 ledtvco.com

 

طراحی سایت توسط هلدینگ دیاکو