تولید کننده تلویزیون شهری با بهترین قیمت برای خرید و اجاره

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ضمن تشکر از انتخاب تلویزیون شهری هما، از آنجا که استفاده از این فروشگاه به هر شکل به معنای قبول شرایط و قوانینتلویزیون شهری هما است، تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید.
ورود کاربران به تلویزیون شهری هما و استفاده از خدمات آن به معنای آگاهی و پذیرفتن شرایط و قوانین است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر می باشد.

تعاریف

  • محتوای سایت: شامل متن، عکس، فیلم، کاتالوگ و مشخصات فنی محصولات یا کلیه اخبار درج شده در فروشگاه می باشد.
  • کاربر: به هر فردی که از طریق اینترنت تلویزیون شهری هما شده باشد، کاربر اطلاق می شود.
  • عضو: به کاربری که به عضویت فروشگاه دربیاید، عضو اطلاق می شود.
  • مشتری: به کاربر یا عضوی که از فروشگاه خرید می نماید، مشتری اطلاق می شود.
  • سفارش: کالا یا کالاهایی که مشتری انتخاب و آن ها را خرید می نماید.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

به منظور استفاده از تلویزیون شهری هما، كاربر ابتدا باید فرم ثبت نام را تكمیل و اطلاعات شخصی خود را مانند نام و نام خانوادگی، نشانی، ایمیل و تلفن تماس در فرم مربوطه وارد كند. این اطلاعات برای تماس با كاربر با توجه به اظهار علاقه خودش درباره خدمات وب سایت استفاده می شود و تا زمانی كه به عنوان مشتری با ما همراه هستید، اطلاعات شما را به منظور ارتباط سریع و دائم با شما نگهداری می کنیم. كاربر در وارد كردن برخی اطلاعات آماری و هویتی مختار است، اما برای اینكه بتوانیم خدمات تخصصی تری در وب سایت مان ارائه دهیم، كاربران را به وارد كردن این اطلاعات توصیه می كنیم.

اطلاعات حساب های بانکی شما
ما با استفاده از فرم های موجود در وب سایت اطلاعات تماس كاربران (مانند نام، نشانی، شماره تلفن، ایمیل و ...) را دریافت و برای سفارش ها، درخواست ها، ارائه خدمات پس از فروش، و از این قبیل موارد از آن ها استفاده می کنیم. هنگام خرید کالا و خدمات و پرداخت وجه آنها به صورت آنلاین، اطلاعات حساب شما در اختیار ما قرار نمی گیرد و صرفاً توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بررسی و پردازش می شود.
تلویزیون شهری هما ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند نام، آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت های کاندوم قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام، نشانی، شماره تلفن، ایمیل و ... لازم است. مشتریان می‌توانند اطلاعات شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و تلویزیون شهری هما تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

تابلو روان - تابلو LED

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تیم تلویزیون شهری ledtvco طراح و سازنده تخصصی تلویزیون های تمام رنگی شهری محصولات خود را با بالاترین كیفیت و به صرفه ترین نرخ به شما مشتری های عزیز ارائه می دهد. همه محصولات این شركت كاملا آفتاب دید . ضد آب (قابل شست و شو) . ضد ضربه . ضد رطوبت .حرارت و گرد و غبار بوده و دارای 24 ماه گارانتی بدون قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش هستند و با بالاترین كیفیت و شدت نوردهی به بازار عرضه می شوند و بنا به درخواست و سفارش خریداران در ابعاد و تراكم دلخواه شما ساخته شده و در اسرع وقت تحویل داده می شوند. 

تماس و مشاوره رایگان